کنفرانس ملی بهداشت، ایمنی و محیط زیست در صنعت ساختمان

کنفرانس ملی بهداشت، ایمنی و محیط زیست در صنعت ساختمان در روزهای پنجم و ششم دی ماه سال جاری در مجتمع نفت محمودآباد برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی نظام مهندسی ساختمان مازندران، این کنفرانس به همت اداره کل راه و شهرسازی و نظام مهندسی ساختمان مازندران و با همکاری شورای فنی استان استانداری مازندارن ، اداره کل صنعت ، معدن و تجارت ، اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی ، اداره کل حفاظت محیط زیست استان مازندران، دانشکده علوم پزشکی و خدمات درمانی استان ، دانشکده علوم پزشکی و خدمات درمانی بابل و شرکت شهرک های صنعتی استان مازندران برگزارمی شود.

این رویداد علمی با حضور دکتر آخوندی وزیر راه و شهرسازی، معاونان وزارت راه و شهرسازی ،وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، وزیر بهداشت ،رئیس سازمان محیط زیست کشور ، مقامات استانی ، صاحب نظران، اساتید ، نخبگان و کارشناسان در روزهای 5و6 دی ماه در مجتمع نفت محمودآباد برگزار می شود.

بهداشت ، ايمني ،محيط زيست، قوانين و مقررات ،ارزیابی اقتصادي و اجتماعي ،مدیریت و تحلیل ریسک ، ارتقای اگاهی های عمومی ،مصالح و فناوری های نوین ، اقلیم و خاستگاه و پدافند غیرعامل محورهای اصلی این کنفرانس را تشکیل می دهند.

علاقمندان جهت ثبت نام و حضور در این کنفرانس و ارسال مقالات می توانند به وب سایت کنفرانس به آدرس www.hse-inbr.ir مراجعه نمایند.