پیام  رئیس سازمان بمناسبت سال نو مهندس محمودی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان در پیامی سال نو را به جامعه مهندسی تبریک گفت
مهندس امید محمودی طی این پیام با تبریک سال نو به اعضای محترم سازمان، ارتقا در همه عرصه ها را برای جامعه فهیم مهندسی خواستار شد.
متن این پیام به شرح ذیل است:

مزگێنی دا بە سروە بای بەهاری
واهاتەوە نەورۆزی کوردەواری
زندگی دوباره طبیعت و حلول سال نو خورشیدی را که تجلی ذات بی پایان الهی می باشد را به جامعه فهیم مهندسی علی الخصوص مهندسین معزز کردستانی و اعضای محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
از ایزد توانا ایامی سرشار از بهروزی، آرامش و آسایش را مسئلت می نمایم.
همانگونه که استحضار دارید سال 1396، سالی مملو از فراز و نشیب برای جامعه مهندسی کشور بود.
گذر از این وضعیت برای سازمان نظام مهندسی ساختمان و تلاش برای ارتقای همه جانبه آن جز با همکاری و تلاش کلیه اعضای محترم و جامعه مهندسی میسر نخواهد بود.
سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان و هیات مدیره محترم از هیچ تلاشی در جهت خدمت به جامعه مهندسی و شهروندان استان دریغ نخواهد ورزید.
امید است بتوانیم گام های منطقی و درست درجهت ارتقای جایگاه مهندسی در حوزه های مختلف و اجرای قوانین و مقررات ملی ساختمان و ... برداریم.
بر این امر نیز واقفیم که گام برداشتن در مسیر توسعه و برون رفت از وضعیت امروز جامعه مهندسی بدون اشتباه نخواهد بود و بدینوسیله از هرگونه انتقاد و پیشنهاد و راهکاری برای رسیدن به جایگاه مطلوب استقبال می کنیم.
در پایان جهانی آرام و عاری از جنگ و بدور از سلطه طلبی انسان ها، برابری و دوستی، سعادت را برای همگان و توفیقات روز افزون برای اعضای محترم سازمان را ازخداوند متعال در سال نو خواستاریم.
خدایا چنان کن سرانجام کار
تو خشنود باشی و ما رستگار

امید محمودی
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان