پیام تبریک رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان بمناسبت سال نو

دکتر محمد صدیق ثابتی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان طی پیامی سال نو را به جامعه مهندسی تبریک گفت.

دکتر ثابتی در این پیام ضمن تبریک سال نو اظهار امیدواری کرد تا در سال نو شاهد تحولات مثبت در جامعه مهندسی باشیم.

وی در این پیام اعلام کرد: هیات مدیره سازمان از هیچ تلاشی در جهت ارتقای همه جانبه سازمان، خدمت به جامعه مهندسی و شهروندان استان دریغ نخواهد ورزید.

متن این پیام بدین شرح است:

 

یا مقلّب القلوب و الابصار

یا مدبر اللیل و النهار

یا محوّل الحول و الاحوال

حوّل حالنا الى احسن الحال

 

سال نو و حیات دوباره طبیعت که نشان از قدرت بی پایان الهی می باشد را به جامعه مهندسی علی الخصوص مهندسین معزز کردستانی و اعضای محترم سازمان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

سالی سرشار از برکت، تندرستی، آرامش و آسایش را از درگاه خداوند متعال برای شما عزیزان مسئلت مینمایم.

سال 1394 ، سالی پر از فراز و نشیب برای جامعه مهندسی کشور بود.

تداوم رکود ساخت و سازها، کاهش چشمگیر درآمدها، انتخابات هیات مدیره و مقوله پرحاشیه مبحث دو و ... در سالی که گذشت را به سالی پرتلاطم مبدل نموده بود که امید است با تلاش همه اعضای محترم سال نو سال ارتقای همه جانبه سازمان باشد.

 

هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان درچارچوب وظایف تعیین شده، از هیچ تلاشی در جهت خدمت به جامعه مهندسی و شهروندان استان دریغ نخواهد ورزید.

امید است  بتواند گام های اساسی و شایسته ای درجهت ارتقای جایگاه مهندسی، تقویت مقوله آموزش، دفاع از حقوق مهندسان، اجرای قوانین و مقررات ملی ساختمان و ...  بردارد و جز با مشارکت ارزشمند اعضاء این امر محقق نخواهد شد.

بدین وسیله در همین ابتدای سال اعلام می داریم از هر گونه پیشنهاد و انتقاد سازنده ای در جهت کمک به جایگاه سازمان و شان مهندسی استقبال خواهیم کرد.

توفیقات روز افزون شما عزیزان را ازخداوند متعال خواستارم.