نتایج انتخابات هفتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان کشور

به گزارشروابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان و به نقل از سایت صما، جدول نهایی نتایج انتخابات هفتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان به استثنای استان هایی که برگزار نگردید به شرح زیر است:

استان

آرا

آذربایجان شرقی

رشته عمران:غلامحسین بایایی -۲۵۱۱ رای/بهلول تقی زاده - ۱۴۶۵رای/طالب مرادی شقاقی- ۱۲۰۸رای/ یعقوب رونقی - ۱۱۳۵رای/ محمدعلی لطف الهی یقین ۱۰۷۸رای/علی ایراهیم زاده - ۱۰۵۶ رای
رشته نقشه برداری: علی طوماری
۲۷۴۲ رای
رشته ترافیک
:علی رضا معتمد نیا ۳۵۶۶ رای
رشته مکانیک : عادل حسین پور خشتچیان
۱۶۱۹رای
رشته برق: سیامک اسمعیلی
۱۶۳۳ رای/بهرام فرهخت ۱۴۴۹رای
رشته معماری: شهاب آدم نوه‌سی
۱۸۶۰ رای /رضا سرکن دیزجی ۱۶۶۰-رای/ بیتا باقری صیقلانی ۱۳۳۱-رای
رشته شهرسازی:رسول وظیفه شناس
۲۲۸۱- رای

آذربایجان غربی

رشته عمران:جعفر هاشم زاده ۱۰۴۶ رای/ایوب عزیزی ۹۸۱ رای/محی الدین مریوانی ۹۳۹ رای/علی قابچیلو ۹۱۵ رای/بهرنگ دیلمقانی ۸۹۵ رای

رشته نقشه برداری: رحیم نجاتی اسلاملو ۱۰۰۱ رای

رشته ترافیک:عیسی حسین زاده ۲۰۹۳ رای

رشته مکانیک:علی شیخ محمدی دیزجی ۹۰۱ رای

رشته برق:عبداله امرالهی ۱۴۵۵ رای/احمد وطنی ۱۲۸۱ رای

رشته معماری:وحید خوش نیت ۹۲۲ رای/احمد چورکه یکشوه ۷۴۵ رای

رشته شهرسازی:سید فتح اله فواد مرعشی ۱۱۲۴ رای

اصفهان

رشته عمران:علی پزشکی(۲۴۵۵) علی عموشاهی(۱۸۹۰) مصطفی مهربد(۱۶۷۰) عبداله کوپایی(۱۵۵۰) علی زهتاب خورابی(۱۶۲۰) سید علی فاطمی (۱۲۷۴)

رشته نقشه برداری:علیرضا حاجی احمدی(۱۵۵۱)

رشته ترافیک:محمد کرباسیون(۲۳۰۴)

رشته مکانیک:احمد رضا طاهری اصل(۱۷۴۵)

رشته برق:حسین صلواتی(۲۳۲۱) ایرج امینی باغ بادرانی(۲۰۰۶)

رشته معماری:دیهیم تاکی(۱۶۷۳) مهرک کوه زاد(۱۴۳۹) اکبر ربانی فرد(۱۴۲۱)

رشته شهرسازی:محمد مسعود(۱۶۴۱)

اردبیل

برای دیدن اسامی اینجا را کلیک کنید

البرز

عمران:علیرضا مجربی با کسب ۱۷۹۴رای/فرهاد سهرابلو با کسب ۱۷۰۴ رای/محمد قنبری با کسب ۱۵۹۱ رای/کوروش غفاری با کسب ۱۵۳۷ رای/محمد چاوشی با کسب ۱۴۳۳ رای

علی البدل عمران:علیرضا صنوبر با کسب ۱۳۸۸ رای

شهرسازی:هوشنگ کاتب احدی با کسب ۱۷۵۷رای

علی البدل شهرسازی :روزبه اسکویی با کسب ۱۰۹۲ رای

معماری:رضا طهماسبی با کسب ۱۴۳۰ رای/پرویز سیروسی با کسب ۱۲۹۰ رای

علی البدل معماری :علی اسماعیلی با کسب ۱۲۱۲ رای
برق:ندا خسروی با کسب
۱۳۵۳ رای

علی البدل برق :مهدی اسماعیلی ۱۱۱۱ راي

نقشه برداری:کیانی فر با کسب ۱۷۱۵رای

علی البدل نقشه برداری :روشنی مقدم با کسب ۱۴۵۱ رای

مکانیک:محمد اویسی با کسب ۱۶۰۸ رای/شاهین شیفته با کسب ۱۲۹۸ رای

علی البدل مکانیکریاحی خواه با کسب ۱۲۶۵رای

ترافیک:هوشنگ مرادپور با کسب ۱۵۲۴ رای

علی البدل ترافیک: هومن رحیمی با کسب ۱۱۵۹رای

ایلام

رشته عمران:خليل صادقيان با كسب ۷۱۲ راي/حميد رضا سهرابيان با كسب ۵۲۰ راي/حامد بهادري با كسب ۴۹۸ راي/سعيد صابري با كسب ۴۵۷ راي

رشته معماري:منصور بهادري با كسب ۱۰۲۳ راي/محمدجوادپورحاتم با كسب ۳۶۲ راي

رشته برق:الهام حيدري با كسب ۸۲۳ راي

رشته نقشه برداري:حسين نساري با كسب ۷۹۷ راي

رشته مكانيك:مجيد معيرينيا با كسب ۴۹۹ راي

بوشهر

چهارمحال و بختیاری

رشته عمران:فریدون واحد ۵۸۰ رأی/غلامرضا طالبی فارسانی ۳۸۷ رأی/اردشیربنائی ۳۳۸ رأی/مهران کوهی کمالی ۳۳۲ رأی/محسن پژوهش۲۹۷ رأی

رشته نقشه برداری:رامین سامانی ۶۳۷ رأی

رشته معماری:سیامک مشرف ۴۷۵ رأی

رشته برق:سید نقی کنعانی ۳۹۱ رأی/حبیب کبیری سامانی۲۵۲ رأی

رشته مکانیک:علی صادقی دزکی ۳۳۹ رأی/مجید خرم قهفرخی ۳۰۱ رأی

رشته معماری:منوچهر مفتخر ۱۹۷ رأی

رشته نقشه برداری:محمد جواد خداپرست ۱۹۳ رأی/نادره تقوی ۱۸۱ رای

خراسان جنوبی

رشته عمران:غلامرضا توکلی با کسب (۶۶۱)رای/سیدرضا سرافرازی با کسب (۴۰۹)رای/محمدرضا امینی با کسب (۲۷۷) رای/بنفشه میرکاظمی با کسب (۲۷۵)رای

رشته نقشه‌برداری :محمد اکبری با کسب (۳۸۷)رای

رشته مکانیک:محسن نصرآبادی با کسب (۲۳۳)رای

رشته برق:محمرضا فاطمی با کسب (۲۰۵)رای

رشته معماری:فرید فروزان‌فر با کسب (۳۳۷)رای

رشته شهرسازی:عباس عامری با کسب (۲۲۴)رای

خراسان رضوی

برای دیدن اسامی اینجا را کلیک کنید

خراسان شمالی

رشته عمران:علی اکبر رمضانی ۵۴۲ رای (اصلی)/پرویز گرمه ۳۵۴ رای (اصلی)/علی اربابی ۳۴۲ رای (اصلی)/حسینقلی قلی زاده ۳۱۶ رای (اصلی)/امین فلاح کوشکی ۲۸۶ رای (علی البدل)

رشته معماری:محمد قلی پور ۴۰۵ رای (اصلی)/حمید رضا شادیفر ۲۷۴ رای (علی البدل)

برق:علی اصغر بشارتی پور ۳۵۷ رای (اصلی)/ابوالفضل رازقندی ۳۰۸ رای (علی البدل)

مکانیک:پویا کلاهدوز ۳۳۸ رای (اصلی)/مهرورز حسینجی ۳۳۷ رای (علی البدل)

نقشه برداری:محمد باقر کلابی ۴۳۴ رای (اصلی)/مسعود پورغلام ۳۹۶ رای (علی البدل)

شهرسازی:مهسا ضمیری ۵۹۸ رای (اصلی)/گلدیس وحیدی برجی ۵۶۶ رای (علی البدل

خوزستان

معماری- ناصر سرافراز ۱۲۷۲ رای/ احسان جوادی ۱۰۴۲ رای/ صدیقه بصیریان ۹۸۳ رای (علی البدل)

شهرسازی- کورش لطفی ۱۶۸۱رای/ مسعود انصاریان ۱۲۲۲ رای

عمران- کوروش خواجوی ۱۵۱۸ رای/ علیرضا بهاری فر ۱۴۰۲ رای/ اکبر حسنی پور ۱۳۹۲ رای/ محمدحسین پناهی فر۱۱۶۵ رای/ منصور سلیمانی فر ۹۷۳ رای/ سیدحسین بهاری زاده ۹۵۵ رای/ بهنام برومند زاده ۸۲۱ رای (علی البدل)

مکانیک- محسن فلاح ۱۷۳۶رای/ محمدرضا طالب زاده ۹۶۱ رای/ علیرضا عالمشاه ۸۴۱ رای

برق- علی حاجتی شیمنی ۱۴۷۱ رای/ محمدعلی عبدالله پور ۱۴۳۰رای

نقشه برداری- سیدیداله عبایی باقری ۱۰۳۳ رای/فیروز غلامی(علی البدل) ۸۱۱ رای

زنجان

برای دیدن اسامی اینجا را کلیک کنید.

سمنان

متعاقبا اعلام می‌شود.

سیستان و بلوچستان

رشته عمران- کامبیز نرماشیری ۷۲۵ رای/مهدی اژدری مقدم ۷۲۰ رای/حبیب الرحمن جمشیدزهی دجنگی۶۶۵ رای/علی عربی ۴۸۶ رای/ محمد شیرزایی ۳۷۷ رای/ محمدرضا آذرسا ۳۶۸ رای(علی البدل)

رشته نقشه برداری- ______________

رشته ترافیک- ______________

رشته معماری- محمدعلی قصری۵۲۷ رای/ حلیمه پودینه ۳۷۱ رای (علی البدل)

رشته شهرسازی- غلامعباس تبتی ۹۴۴ رای

رشته برق- مهدی شایان ۵۹۵ رای/ سعید درخشنده ۴۵۱ رای

رشته مکانیک- احمد خمر ۵۲۰ رای/ عبدالرحمن ریگی ۴۹۵ رای (علی البدل)

قزوین

رشته معماری:علی ارباب با ۷۳۹ رای، عقیل امامقلی با ۶۲۵ رای به عنوان اعضای اصلی و سمیرا قانعی با ۶۱۰ رای به عنوان عضو علی البدل

رشته شهرسازی:عباس وثیق نیا با ۹۸۹ رای به عنوان عضو اصلی و محمدمهدی پارسا مهر با ۶۳۱ رای به عنوان عضو علی البدل

رشته عمران:باقر جلوخانی نیارکی با ۸۸۲ رای، سیدامیرحسین هاشمی با ۸۴۷ رای، محمد شعبانیان با ۸۰۷ رای، علی دلنواز با ۷۹۷ رای به عنوان اعضای اصلی و مصطفی مافی با ۶۶۵ رای به عنوان عضو علی البدل

رشته مکانیک:علی فرج زاده ها با ۱۵۴۴ رای به عنوان عضو اصلی و محسن کاظمی با ۷۰۶ رای به عنوان عضو علی البدل

رشته برق:فرشته محمدبیگی با ۱۱۱۷ به عنوان عضو اصلی و محمدرضا کیانمهر با ۹۹۹ رای به عنوان عضو علی البدل

رشته نقشه برداری:محمد نحوی با ۷۴۶ رای به عنوان عضو اصلی و رضا برزوئی با ۷۲۳ رای به عنوان عضو البدل

رشته ترافیک:کامران زندی با ۹۶۵ رای به عنوان عضو اصلی و امیر حاجی محمدیها با ۷۹۶ رای به عنوان عضو علی البدل

قم

رشته عمران:امین مقومی با کسب ۷۵۸ رای/سیدمحمدعلی سبحانی با کسب ۴۲۲ رای/احمدرضا اجتهادی با کسب ۲۹۲ رای

رشته برق :حمید رمضان دهنوی با کسب ۴۵۱ رای

رشته ترافیک:وحید معماریان با کسب ۶۳۱ رای

رشته شهرسازی:سید محمد جواد حسینی با ۶۱۹ رای

رشته معماری:جمیله صادقی با ۴۵۴ رای

رشته مکانیک: کاوه نوری کوپائی با کسب ۵۸۴رای

رشته نقشه برداری:نیز حسین علی یار با کسب ۵۱۲رای

کردستان

رشته عمران- محمدصدیق ثابتی ۹۷۳ رای/ مهدی حسام شریعتی ۷۷۹ رای/ بهار راستین ۷۶۹ رای/ ارسطو هدایت‌نسب ۶۴۵ را/ فرزام فاروقی ۵۸۸ رای(علی‌البدل)

رشته نقشه‌برداری- کریم قادرمزی۷۷۷ رای/ سهراب شهنازی ۴۴۱ رای (علی‌البدل)

رشته ترافیک- جمال قناعت ۱۰۲۸ رای/ هومن بلندی ۶۸۸ رای (علی‌البدل)

رشته معماری- ابراهیم حمزه زاده ۶۴۶ رای/ وریا ژولیده ۶۳۲ رای/ فریبرز خلیل اللهی ۶۰۷ رای (علی‌البدل)

رشته شهرسازی- محمدرضا جباری ۴۵۷ رای/ سیدابراهیم حسینی ۴۴۵ رای (علی‌البدل)

رشته برق- هیوا لهونیان ۸۷۵ رای/ هیوا خرم ۴۴۵ رای (علی‌البدل)

رشته مکانیک- امید محمودی ۶۲۶ رای/ محمد ربانی ۶۲۳ رای (علی‌البدل)

کرمان

برای دیدن اسامی اینجا را کلیک کنید.

کرمانشاه

رشته معماری:احسان داریوشی با کسب ۷۱۵ رای/سعید مرادی با کسب ۴۵۷رای/عضو علی‌البدل: محمد علی زرافشان با ۴۲۶ رای

رشته شهرسازی:عادله صادقی با ۹۱۸ رای/عضو علی‌البدل : امیر‌حسین شکرریز با ۷۰۲ رای

رشته عمران:امیر‌هوشنگ اخویسی با ۶۸۸ رای/محمدرضا حبیبی با ۶۸۰رای/سید حمید رضا کارگر با ۶۶۶رای/حسن شرفی مال امیری با ۵۸۷ رای/عضو علی‌البدل : داریوش رضایی با ۵۱۴ رای

رشته مکانیک:رضا کرانی ۶۶۹با رای /عضو علی‌البدل: کیومرث اسدی با ۵۳۳ رای

رشته برق:علی محمدی با ۸۲۰ رای/علی اصغر همتی با ۷۹۴ رای/عضو علی‌البدل: سید علی رفیعی با ۶۵۶ رای

رشته نقشه‌برداری:طیب‌حیدری با ۹۷۶ رای/ عضو البدل: منوچهر کولانی با ۴۸۵ رای

رشته ترافیک:علی محمدپناه با ۵۳۵ رای/عضو علی‌البدل: کامران بابا‌حیدریان با ۵۰۷ رای

کهگیلویه و بویراحمد

برای دیدن اسامی اینجا را کلیک کنید.

گلستان

رشته عمران- مجتبی موسوی ۱۰۸۵ رای/ تجری ۱۰۱۲ رای/ حلیمه جرجانی ۹۰۹ رای/ فرهمند ۸۴۱ رای/کوسه غراوی ۸۳۱ رای

رشته معماری- اسلانی ۷۶۴ رای/ ایگدری ۱۰۹۴ رای

رشته نقشه برداری- کامران کبیر ۱۳۷۵ رای

رشته مهندسی برق- پسرکلی ۱۰۲۲ رای

رشته شهرسازی- کریمی ۱۲۸۹ رای

رشته مکانیک- الوستانی ۱۵۷۴ رای