مسابقات فوتسال اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان آغاز شد

مسئول امور رفاهی – ورزشی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان از آغاز برگزاری مسابقات فوتسال اعضای سازمان استان در سنندج خبر داد.

پژمان حمیدی هدف از برگزاری این مسابقات را ایجاد انگیزه و نشاط مابین اعضای سازمان و همچنین شناسایی نفرات منتخب تیم فوتسال سازمان جهت اعزام به مسابقات کشوری توصیف کرد.

وی درباره این مسابقات اعلام کرد: مسابقات فوتسال سراسری سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان از امروز سه شنبه با شرکت 6 تیم از شهرستانهای سنندج ( دو تیم الف وب ) بانه –بیجار-کامیاران- قروه – دهگلان – مریوان  در مجموعه ورزشی تفریحی علی ابن ابیطالب کمیته امداد واقع در کمر بندی بهشت محمدی – بالاتر از تراکتور سازی سنندج  برگزار می گردد.

حمیدی افزود:  در این مسابقات حدوداً یکصد نفر از اعضای سازمان مشارکت دارند.

وی در رابطه با تداوم این مسابقات و دیگر برنامه های ورزشی اظهار داشت: با توجه به برنامه های جدید امور رفاهی و ورزشی سازمان مقرر است فعالیت های ورزشی در سال آینده مدون تر و براساس تقاضای اعضای محترم برنامه ریزی گردد.

مسئول امور رفاهی ورزشی سازمان با اشاره به برنامه ریزی برای جشنواره ورزشی تفریحی، اعلام کرد: تاریخ پیشنهادی این مسابقات به صورت نظر سنجی در سایت سازمان درج شده است که اعضای محترم سازمان می توانند با شرکت در این نظرسنجی نسبت به تاریخ پیشنهادی اعلام نظر نمایند.

وی در پایان افزود: متعاقباً رشته های ورزشی مورد نظر اطلاع رسانی خواهد شد.