فراخوان سومین دوره انتخاب چهره سال صنعت ساختمان

به گزارش صما، مجتمع رسانه‌ای ساختمان به عنوان رسانه تخصصی حوزه صنعت ساختمان، در نظر دارد با توجه به استقبال گسترده از این طرح در دوسال گذشته، برای سومین دوره پیاپی، انتخاب چهره سال صنعت ساختمان را در سال جاری برگزار کند.

امسال نیز سایت خبری «صما» همانند سال گذشته چهره سال صنعت ساختمان را از میان خبرسازترین فرد این صنعت در سال 94، البته با اندکی تغییرات با رأی­ گیری از کاربران خود انتخاب خواهد کرد.

یادآور می‌شود سال گذشته، پیروز حناچی، معاون معماری و شهرسازی وزیر راه و شهرسازی، با کسب 7601 رأی از مجموع 42943 رأی به عنوان چهره سال 1393 صنعت ساختمان انتخاب شد.

در متن فراخوان به نحوه برگزاری و انتخاب کاندیدای چهره سال صنعت ساختمان اشاره شده است که در متن ذیل می‌خوانیم:

انتخاب چهره سال صنعت ساختمان، انتخابی کاملاً رسانه ­ای است و خبرسازترین فرد این صنعت در سال 94 را معرفی خواهد کرد. بنابراین انتخاب کاندیداهای حاضر در انتخاب سومین دوره چهره سال صنعت ساختمان با مراجعه به اخبار رسانه ­ها صورت خواهد گرفت.

در این دوره، همانند سال گذشته، تنها یک نفر به عنوان چهره سال صنعت ساختمان انتخاب خواهد شد؛ با این تفاوت که در مرحله اول نظرسنجی، 5 کاندیدا از شش بخش که عبارت است از: 1. وزارت راه و شهرسازی؛ 2. مجلس (کمیسیون عمران)؛ 3. نظامات مهندسی؛ 4. شهرداری‌ها؛ 5. تشکل‌ها و انجمن‌های ساختمانی؛ 6. تولیدکنندگان مصالح ساختمانی انتخاب می‌شوند. سپس در مرحله نهایی، نظرسنجی میان کاندیدای منتخب از مرحله اول انجام می‌گیرد و در نهایت، فردی که بیشترین رأی را کسب کند، به عنوان چهره صنعت ساختمان سال 94 برگزیده می‌شود.

هریک از مخاطبان «صما» می­توانند گزینه مورد نظر خود را که با توجه به شرایط گفته‌شده، مستحق دریافت عنوان چهره سال صنعت ساختمان می­دانند، با ارسال پیامک به شماره 10004728475925 به دبیرخانه انتخاب چهره سال معرفی کنند.

تنها افرادی در این فراخوان پذیرش می­شوند که حداقل در 20 خبر از 5 رسانه متفاوت، مستقیم به نام آنها اشاره شده باشد. بنابراین، برای ارسال رزومه هر فرد کافی است لینک یا مشخصات خبرهای مورد نظر از طریق ایمیل news@mspir.ir به این دبیرخانه ارسال شود. شایان ذکر است این موضوع شرط حداقلی حضور در فرایند انتخاب چهره سال است و با توجه به محدودیت در تعداد نامزدهای چهره سال، رزومه­ های ارسالی، مورد بررسی و تأیید دبیرخانه انتخاب چهره سال صنعت ساختمان قرار خواهد گرفت.

لیست رسانه­ های مورد پذیرش در این فراخوان به این شرح است:

خبرگزاری‌ها: ایرنا، ایسنا، مهر، فارس، تسنیم، ایلنا، موج، واحد مرکزی خبر و باشگاه خبرنگاران جوان

سایت­های خبری عمومی: تابناک، عصر ایران، انتخاب، خبرآنلاین، مشرق ­نیوز، فرارو، افکارنیوز و جهان­ نیوز

روزنامه­ های کثیرالانتشار: ایران، جام­ جم، شرق، همشهری، دنیای اقتصاد، اعتماد و اطلاعات

رسانه­ های تخصصی: صما، معماری­ نیوز، ساختمان و پلیمر، پیام ساختمان و مجله ساخت‌ و ساز

آخرین مهلت شرکت در این فراخوان و معرفی گزینه­ های مورد نظر همراه با ارسال رزومه، ساعت17 سه‌شنبه، 13 بهمن 1394 است. هم‌زمان با ارسال رزومه‌ها، فرایند بررسی و تأیید آنها در دبیرخانه شروع خواهد شد و رزومه های تأییدشده در پایگاه خبری «صما» منتشر خواهد شد. به این صورت، فرایند انتخاب چهره سال صنعت ساختمان، رسماً از تاریخ 15 بهمن آغاز خواهد شد.