ساختمان دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی در بیجار افتتاح شد

ساختمان دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان در بیجار باحضور  ریاست سازمان استان و مسئولین شهرستان در 22 گولان سالروز سفر رهبری به استان افتتاح شد.

دکتر محمدصدیق ثابتی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان در آیین افتتاح ساختمان نظام مهندسی بیجار با تقدیر از همکاری کلیه مسئولین شهرستان با سازمان، عملکرد دفتر نظام مهندسی ساختمان در شهرستان بیجار ستود.

دکتر ثابتی با ابراز اینکه ساخت ساختمان دفاتر شهرستان ها از اولویات برنامه های هیات مدیره بوده، از روند ساخت ساختمان این دفاتر ابراز رضایت کرد.

وی از همدلی و همکاری مهندسین عضو سازمان در شهرستان بیجار را برای تسریع در ساخت ساختمانی در شان اعضا و شهروندان فهیم این شهر تقدیر کرد و خواستار تداوم این همکاری شد.

وی فعالیت دفتر نمایندگی سازمان در شهرستان بیجار را نه تنها در استان بلکه در سطح کشور نیز مطرح دانست و آن را نتیجه دانش فنی، مدیریت اصولی، شهروند محوری و همکاری کلیه نهادهای شهرستان دانست.

مهندس کمال فرمانی فرد مدیر دفتر نظام مهندسی ساختمان بیجار با ابراز اینکه ساختمان دفتر نمایندگی سازمان در بیجار در زمینی به مساحت 310 متر و زیربنای 450 متر احداث شده است افزود: در ساخت این ساختمان اعضای این شهرستان از هر گونه تلاشی در این رابطه دریغ ننمودند.

وی استفاده از مصالح با کیفیت و استاندارد، رعایت کلیه اصول مهندسی، طراحی و دپارتمان مطلوب در روند ساخت این ساختمان را از ویژگی های ساختمان بیجار توصیف کرد.

وی همچنین از تلاش ها و همکاری های هیات مدیره استان، مسئولین شهرستانی و بخصوص اداره راه و شهرسازی تقدیر کرد.

امام جمعه و فرماندار بیجار نیز در سخنانی فعالیت سازمان در شهرستان را مثبت دانستند و از همکاری مدیریت نظام مهندسی بیجار در حوزه های مختلف تقدیر کردند.

در پایان مراسم افتتاحیه از مهندس جلالی ناظر سازه، مهندس چراغ زاده طراح و ناظر معماری، مهندس ولی پور طراح و ناظر برق، مهندس قاسمی طراح و ناظر مکانیک، مهندس کبودوندی طراح سازه، مهندس ملازمانی مجری ساختمان، مهندس پاشازاده شهردار بیجار، مهندس روضه یی معاون عمرانی شهردار تقدیر شد.

در این مراسم که دکتر ثابتی رئیس سازمان، مهندس قادرمزی خزانه دار، امام جمعه بیجار، فرماندار و شهردار این شهر مسئولین راه و شهرسازی، بنیاد مسکن، اعضای سازمان در شهرستان بیجار نیز حضور داشتند .

 گزارش تصویری