دیدار هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان با معاون سیاسی- امنیتی استانداری کردستان

هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان با حسین خوش اقبال معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان با بیان وضعیت کنونی سازمان و چالش های پیش رو اعلام داشت: سازمان دارای بیش از هفت هزار عضو می باشد که بخش قابل توجهی از نخبگان جامعه را تشکیل می دهد که این آمار در مقایسه با سال های گذشته رشد چشمگیری را بدنبال داشته است.

مهندس محمودی افزود: این روند روبه رشد اگر با برنامه ریزی و ایجاد فرصت های لازم همگام باشد می تواند تضمین کننده توسعه استان باشد که متاسفانه با بررسی مقدار کار وکاهش نگران کننده این میزان طی سال های اخیر و رکود حاکم بر اقتصاد کشور  موجی از بیکاری را بدنبال داشته است.

وی افزایش چشمگیر تعداد اعضا و کاهش شدید کار را نگران کننده توصیف کرد و خواهان اتخاذ تصمیمات مسئولین در این رابطه شد.

هیات مدیره سازمان نیز در این دیدار با اشاره به موقعیت فیزیکی استان و قرار گرفتن برروی کمربند زلزله و همچنین پدیده نگران کننده ساخت و ساز غیرمجاز  خواهان اقدام فوری مسئولین ذیربط شدند.

خوش اقبال معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان نیز اظهار داشت: اینکه این نهاد ظرفیت خود را در جهت حمایت از سازمان و ساخت و سازهای اصولی و همچنین تسهیل در روند تولید اشتغال برای اعضای سازمان بکار می گیرد.

وی ضمن خواستار تداوم نشست های متعدد در جهت رفع چالش های موجود از هرگونه راهکار و پیشنهاد سازمان در این رابطه اعلام حمایت کرد.