دبیر هیئت مدیره سازمان:  اکیپ های مهندسی برای ترویج مقررات ملی ساختمان تشکیل می شود

دبیر هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان از تشکیل اکیپ های مهندسی برای ترویج مقررات ملی ساختمان خبر داد.

مهندس فرزام فاروقی در گفتگو با رسانه‌های جمعی استان اظهار کرد: تاکنون چند مورد کار فرهنگی در زمینه ترویج مقررات ملی ساختمان، ترویج اصول مهندسی در ساخت و سازها، جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در استان صورت گرفته و این امر بعنوان یک اولویت و امر مهم پیگیری خواهد شد.

وی با اشاره به تشکیل اکیپ‌هایی از مهندسین عضو این سازمان و حضور در مدارس حاشیه شهر برای  آگاه سازی جوانان و نوجوانان در جهت جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز و ترویج مقررات ملی ساختمان گفت: این اکیپ‌ها با حضور در مدارس حاشیه‌ای دانش‌آموزان را با مشکلات ساخت و سازهای غیرمجاز و اهمیت شهر مهندسی آگاه می‌کنند.

دبیر هیئت مدیره نظام مهندسی کردستان از تهیه بسته‌ها و هدایایی برای دانش‌آموزان با هدف فرهنگ‌سازی در مورد ساخت و سازها در سطح استان اضافه کرد: این اکیپ‌ها با حضور در مدارس دانش‌آموزان را با وظایف این سازمان آشنا می‌کنند.

دبیر هیئت مدیره نظام مهندسی کردستان از انتشار  کتب، بروشور، بسته های فرهنگی و تخصصی در راستای شناساندن نظام مهندسی و ترویج مقررات ساختمانی به دانش‌آموزان خبر داد و گفت: این بسته ها بین دانش‌آموزان مدارس توزیع می‌شود.