آغاز به کار دومین همایش بین المللی عمران شهری با نگرش فناوری های نوین با حضور مهمانان داخلی و خارجی

دومین همایش بین المللی و پنجمین همایش ملی عمران شهری با نگرش فناوری های نوین روز سه شنبه با حضور مهمانان داخلی و خارجی در مجتمع فرهنگی و هنری فجر سنندج آغاز شد.

دومین همایش بین المللی و پنجمین همایش ملی عمران شهری در سنندج آغاز شد

دبیر کمیته علمی چهارمین کنفرانس بین المللی عمران شهری سنندج در آیین آغاز این همایش گفت: با پشتوانه برگزاری موفق چهار همایش ملی و یک همایش بین المللی قبلی با موضوع عمران شهری دومین همایش ملی و پنجمین مرحله بین المللی این همایش از امروز تا 20 اسفند در سنندج برگزار خواهد شد.

آرش سیاری افزود: سخنرانان ویژه این کنفرانس دکتر محسن غفوری آشتیانی، دکتر مسعود ثنایی، دکتر اکبر ابوترابی، پرفسور فرانک کاروت، پرفسور فیلیپ رابرت و دکتر دیوید وانک هستند.

وی اظهار کرد: این همایش شامل محورهای تخصصی عمران شهری از جمله مصالح و فناوری نوین در سازه های شهری، برنامه های کاهش خطرات زلزله در نواحی لرزه خیز و آسیب پذیری و مقاوم سازی سازه های مهندسی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان کردستان به نقل از ایرنا، سیاری ساماندهی آب های سطحی و زیرزمینی در حوزه شهری، ساختمان های تاریخی و نقش آن در برنامه های توسعه شهری، کاربرد سیستم های اطلاعات جغرافیایی در مدیریت و توسعه شهری و بلایای طبیعی و بحران های شهری و اثرات آن بر توسعه پایدار شهرها را از دیگر محورهای این همایش عنوان کرد.

وی با بیان اینکه مقالات برگزیده این همایش در مجلات معتبر ISI به چاپ خواهد رسید افزود: تمامی مقالات این همایش علمی در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه شده و امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس ارائه خواهد شد.

دومین همایش بین المللی و پنجمین همایش ملی عمران شهری به همت دانشگاه آزاد اسلامی از امروز تا 20 اسفندماه جاری در مجتمع فرهنگی و هنری فجر سنندج جریان دارد.