پيش ثبت نام اوليه همکاري با  گروه توسعه و صدور خدمات فني و مهندسي آغاز شد

پيش ثبت نام اوليه همکاري با  گروه توسعه و صدور خدمات فني و مهندسي آغاز شد

روابط عمومي: مدير واحد توسعه و صدور خدمات فني و مهندسي سازمان نظام مهندسي ساختمان استان کردستان از آغاز پيش ثبت نام اوليه همکاري با  گروه توسعه و صدور خدمات فني و مهندسي خبر داد.
مهندس سهراب شهنازي با اعلام اينکه پس از برگزاري جلسات متعددي درون سازماني و همچنين نشست هايي با مسئولين استاني از جمله استاندار جديد کردستان و همچنين  مسئولين عمراني و شهري در استان سليمانيه اقليم کردستان عراق تفاهمات اوليه در خصوص همکاري و حضور پررنگ در صدور خدمات فني و مهندسي صورت گرفته است.
مهندس شهنازي افزود: سازمان در نظر دارد بانک اطلاعاتي جامعي از مهندسين عضو و داراي پروانه اشتغال به کار در رشته هاي هفتگانه ( عمران ، معماري ، نقشه برداري ، شهرسازي ، تاسيسات برقي ، تاسيسات مکانيکي ، ترافيک ) جهت اين حضور را  تهيه و فراهم سازد.

وي از تمامي اعضاي محترم سازمان نظام مهندسي دعوت کرد تا با مراجعه به سايت سازمان به آدرس www.kurdnezam.ir  و انتخاب لينک خدمات الکترونيکي و سپس انتخاب قسمت پيش ثبت نام کميته صدور در بخش فرم هاي عمومي پيش ثبت نام اوليه همکاري با  گروه توسعه و صدور خدمات فني و مهندسي نسبت به تکميل فرم مربوطه اقدام نمايند.

شهنازي در ادامه افزود: تکميل فرم مربوطه بصورت واقعي سازمان را در ارائه آمار و اطلاعات صحيح ياري نموده و برنامه ريزي صحيح در نيل به اهداف توسعه و صدور خدمات را در پي خواهد داشت .

مدير واحد توسعه و صدور خدمات فني و مهندسي در پايان افزود: پس از تکميل فرم مربوطه مدارک مثبته سوابق کاري نيز پيوست گرديده ( بصورت فايل zip  شده ) به همين سامانه و يا ايميل رسمي  sodoorkhadamat@kurdnezam.ir   ارسال و يا به صورت حضوري يا از طريق پست سفارشي تحويل واحد توسعه و صدور خدمات فني و مهندسي گردد.