نماینده سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی: مطالبات مهندسان را پیگیری می کنیم

روابط عمومی: نشست هم اندیشی اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان در شهرستان  بانه با نماینده شهرستانهای سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

در این نشست  که در سالن اجتماعات نظام مهندسی ساختمان بانه برگزار گردید درباره ی مسائل و چالش های مرتبط با حوزه ساخت وساز وهمچنین نحوه همکاری و همفکری بیشتر برای کمک به تو سعه منطقه بحث و تبادل نظر شد.

مهندس بیگلری بر ضرورت حمایت قانونی از حوزه حساس ساخت وسازها تاکید و خواستار همفکری و نقش پررنگ سازمان نظام مهندسی ساختمان شد.

 نماینده کردستان در مجلس شورای اسلامی  به ضرورت رعایت شرایط مردم ضمن حفظ اصول و ضوابط فنی تاکید کرد و خواستار  انسجام دستگاه های مرتبط  در برخورد با ساخت غیر مجاز و غیراصولی شد.

وی همچنین تشکیل جلسه ای کاربردی را در سطح  شهرستان و را در این ارتباط  ضروری توصیف کرد.

مهندس بیگلری  آمادگی کامل خود را برای پیگیری درخواست های بحق مهندسان اعلام نمود.

در این نشست مهندس نژاد جهانی مدیر اجرائی دفتر بانه  گزارشی از وضعیت وخدمات نظام مهندسی در شهرستان را ارائه نمود  وبه اختصار برخی از دغدغه های منطقه ای و کلان کشور را درحوزه نظام مهندسی یاد آور شد .

مهندس جهانی آمادگی همکاران نظام مهندسی ساختمان شهرستان و استان  را در همفکری و مشاوره  به نماینده گان و بخصوص مهندس بیگلری اعلام نمود.

مهندس فریدون علیمحمدی عضو هیئت اجرائی دفتر نمایندگی سازمان در بانه نیز دغدغه های مختلف را یاد آور شد واز مهندس بیگلری خواستارحمایت در حوزه قانون گذاری و اجرایی شد.