دیدار هیات مدیره سازمان نظام مهندسی استان با استاندار کردستان

هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان با زاهدی استاندار کردستان دیدار کردند.
مهندس محمودی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کردستان در این دیدار با اشاره به ظرفیت های سازمان اعلام کرد: نظام مهندسی استان همیشه آمادگی خود را برای توسعه استان ابراز نموده است.
وی بهره گیری از پتانسیل هفت هزار عضو متخصص و نخبه به نفع استان و توسعه ی آن برشمرد.
در این دیدار همچنین مهندس قادرمزی، دکتر ثابتی، مهندس قناعت، مهندس ژولیده، مهندس لهونیان، مهندس راستین، دکتر هدایت نسب و مهندس حمزه زاده طی سخنانی به بیان پتانسیل های موجود در سازمان نظام مهندسی پرداختند.
عبدالمحمد زاهدی استاندار کردستان نیز در تائید این موضوع ضمن اذعان به عدم بهره گیری از توان و تخصص سازمان نظام مهندسی ساختمان بر لزوم تقویت ارتباط دستگاه های استان با این سازمان تاکید کرد.

وی همچنین رونق صنعت ساختمان را موجب رونق صنایع وابسته عنوان کرد و یادآور شد: افزایش ساخت و ساز و اقدامات عمرانی موجب ایجاد اشتغال نیز می شود.

زاهدی عدم استفاده از فرصت ها و ظرفیت های موجود را یکی از مشکلات اساسی در کشور دانست و افزود: هر پدیده ای بجز پدیده های مقدس، می تواند هم فرصت باشد هم تهدید مانند مرز، تکنولوژی و ... که باید تلاش کنیم از فرصت آنها بهره بگیریم.

استاندار در ادامه ضمن یادآوری دستاوردهای برجام، لغو قطعنامه ها و رفع سایه جنگ از سر کشور را مهمترین خدمت برجام به کشور عنوان و ابراز داشت: امیدوارم در دولت های آینده بتوانیم از این دستاورد به خوبی استفاده کنیم.