تقدیر سازمان نظام مهندسی کردستان از تلاش دکتر ترکان برای تصویب منطقه آزاد تجاری صنعتی مریوان و بانه

به گزارش  روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان ، دکتر ثابتی در پیامی  از تلاش آقای دکتر ترکان در راستای تصویب منطقه ی  آزاد تجاری صنعتی مریوان و بانه تقدیر کرد.

دکتر ثابتی رئیس سازمان نظام مهندسی استان کردستان تصویب منطقه آزاد تجاری صنعتی مریوان و بانه  را در شکوفایی همه جانبه منطقه مهم  دانست و این اقدام دولت را نشان از توجه  ویژه  دولت تدبیر و امید کردستان و افزایش اعتماد و امید در بین شهروندان توصیف کرد.

وی ضمن اعلام  آمادگی سازمان نظام مهندسی استان کردستان  در راستای اجرایی کردن این امر، خواستار همکاری و حمایت کلیه مسئولین جهت تسریع در اجرایی  شدن منطقه آزاد تجاری صنعتی مریوان وبانه شد.

متن این پیام بدین شرح است:

سرور گرامی جناب آقای دکتر ترکان

با سلام و احترام

بدینوسیله مراتب سپاس و امتنان  را بابت  زحمات و توجهات ویژه حضرتعالی در راستای منطقه آزاد تجاری بانه و مریوان که منجر به تأیید و تصویب در هیأت محترم دولت شد اعلام می داریم .

امید است این تدبیر و درایت باعث افزایش امید و اعتماد مردم و قدر شناس کردستان به مردان نیک نفس و استوانه و استوانه های قابل اتکاء و خدمتگذاران صادق نظام مقدس جمهوری اسلامی و مجموعه  تلاشگران استانداری کردستان باشد.

بدیهی است مردم شریف کردستان نیز در پاسداشت ارزش ها و میراث  گرانبهای شهیدان گلگون کفن انقلاب اسلامی همچون  گذشته انجام وظیفه خواهند نمود.

محمدصدیق ثابتی

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان.