تقدیر سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان از خدمات آتش نشانان

هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان با حضور در سازمان آتش نشانی و ایمنی سنندج از خدمات مجموعه آتش نشانی در خدمت به شهروندان تقدیر کردند.

در دیدار هیات مدیره از سازمان با مهندس فضل وزیری رئیس سازمان آتش نشانی و ایمنی سنندج و مجموعه مدیران و آتش نشانان این مجموعه ضمن تقدیر از تلاش های و خدمات انسانی آنان،  از نزدیک در جریان  تجهیزات و توانمندی های سازمان آتش نشانی قرار گرفتند.

مهندس فضل وزیری ضمن تقدیراز حضور هیات مدیره و اهتمام به این مجموعه خواستار همکاری با سازمان نظام مهندسی ساختمان و ارتقای ایمنی ساخت و سازها شد.

وی آمادگی این مجموعه را در رابطه با آموزش اعضای سازمان و برگزاری دوره های HSE و ایمنی اعلام کرد.

مهندس امید محمودی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان نیز طی سخنانی ضمن قدردانی از تلاش های انسانی مجموعه آتش نشانی و وظایف سنگین و خطیر آنان اعلام کرد: مجموعه نظام مهندسی همیشه قدردان زحمات آتش نشانان بوده است.

وی افزود: این سازمان از هیچ تلاشی در جهت همکاری با سازمان آتش نشانی و خدمت به شهروندان و بسط و فرهنگ سازی حوزه ایمنی دریغ نخواهد ورزید.

وی همچنین اعلام کرد: جلسات و نشست هایی در این رابطه برگزار شده و ادامه خواهد داشت.

در این نشست دکتر جمال قناعت، مهندس هیوا سیدیونسی، مهندس بهار راستین و مهندس غلامرضا رشادت در سخنانی وظایف خطیر و تلاش های مجموعه آتش نشانی را یادآور شدند.