اولین دوره آموزشی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان بصورت مجازی برگزار شد

مدیر فنی و اجرایی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان از برگزاری اولین دوره مجازی در کمیته اموزش و ترویج سازمان  خبر داد.

مهندس نادر گودرزی با اشاره به شرایط موجود جامعه و گسترش شیوع ویروس کرونا و لزوم پیشگیری های لازم اظهار داشت: سازمان با اتخاذ تدابیر لازم از جمله انجام امورات بصورت غیرحضوری و پاسخگوی ارباب رجوع و اعضای محترم از طریق راه های ارتباطی اعلام شده، ضد عفونی روزانه ساختمان سازمان و رعایت فاصله اجتماعی و ...  سعی در انجام توصیه ها و پروتکل های بهداشتی در این رابطه نموده است.

وی در رابطه با تصمیم سازمان در رابطه با حوزه آموزش اعضا و لزوم برگزاری کلاس های ارتقا پایه  نیز اعلام داشت: سازمان با همکاری مجری های برگزاری دوره های آموزشی اقدام به برگزاری کلاس ها و دوره ها بصورت مجازی نموده است که در این راستا طی اطلاع رسانی های انجام شده و ثبت نام الکترونیکی اقدام به برگزاری  دوره مبانی سلامت، ایمنی و محیط زیست HSE به مدت ۸ ساعت نمود.

مهندس گودرزی افزود: مجری آموزشی دانشگاه کردستان با استفاده از زیر ساخت های آموزش الکترونیک  و در سامانه مجازی LMS این دوره را با نظارت کمیته آموزش و اداره کل راه و شهرسازی استان، برگزار نمود.